| Suitable Material | PPGI, GI,Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.8mm |
| Width | Cutomized |
| Condition | New |
| Type | Tile Forming Machine |
| Color | Blue |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Control System | PLC Control |
| Cutting Method | Hydraulic Cut |
| Working Speed | 8-10m/min |
| Color | Blue |
|---|---|
| Control System | PLC Control |
| Type | Full Automatic |
| Working Speed | 8-10m/min |
| Cutting Method | Hydraulic Cuting |
| Suitable Material | PPGI, GI,Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.8mm |
| Width | Cutomized |
| Condition | New |
| Type | Roof Tile Forming Machine |
| Color | Blue |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Control System | PLC Control |
| Cutting Method | Hydraulic Cuting |
| Per Month | 30 Sets |
| Color | Blue |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Control System | PLC Control |
| Cutting Method | Hydraulic Cuting |
| Per Month | 30 Sets |
| Color | Blue |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Control System | PLC Control |
| Cutting Method | Hydraulic Cut |
| Working Speed | 8-10m/min |
| Color | Blue |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Control System | PLC Control |
| Cutting Method | Hydraulic Cuting |
| Per Month | 30 Sets |
| Color | Blue |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Control System | PLC Control |
| Cutting Method | Hydraulic Cut |
| Working Speed | 8-10m/min |
| Feature | High Capacity |
|---|---|
| Market | Turkey |
| Type | Corrugated Profile |
| Warranty | Life Time |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |