| Usage | Gutter |
|---|---|
| Type | Custom |
| Length | Custom |
| Material | DX51 |
| Capacity | 10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Thickness | 1.5mm |
|---|---|
| Width | 1500mm |
| Warranty | 12 Month |
| Service | Whole Life |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Usage | Floor Deck |
|---|---|
| Thickness | 1.5mm |
| Speed | 10m/min |
| Roller | 24 Rows |
| Weight | 20T |
| Usage | Stud And Track |
|---|---|
| Capacity | 25m/min |
| Feature | Non Stop Cutting |
| Drive | Bearing |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material | GI |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Capacity | 40m/min |
| Profile | Custom |
| Feature | Track Cutting |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Material | DX51 |
|---|---|
| Width | 333 |
| Thickness | 0.5mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |