| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.8-1.2mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 1005mm |
| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 1220mm |
| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 1220mm |
| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 500mm |
| Usage | Roof And Wall |
|---|---|
| Material | PPGI, GI |
| Operation | Need 1 Person |
| Capacity | 2-10m/min |
| Weight | 6T |
| Roller Stations | 15Stations |
|---|---|
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching And Plating |
| Diameter Of Shaft | Φ70mm |
| Cutter Material | CR12 |
| Drive Type | Chain Drive |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching And Plating |
| Diameter Of Shaft | Φ70mm |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm |
| Roller Stations | 10/12 Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching And Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1250mm |
| Roller Stations | 12/15 Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching And Plating |
| Material Width | Customizable Based On Need |
|---|---|
| Material Type | Galvanized Steel |
| Voltage | 380V/50HZ/3Phase |
| Power | 11+7.5KW |
| Material Thickness | 1.5-3mm |