| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Certificate | CE&ISO |
|---|---|
| Experience | 20 Years |
| Main Market | American, European |
| Life Time | 15-20 Years |
| Warranty | Whole Life |
| Usage | Step Roof |
|---|---|
| Material | PPGI GI |
| Life Time | 10 Years |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box. |
| Delivery Time | 30days |
| Usage | Steel Roof |
|---|---|
| Warranty | Life Time |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Feature | Two Design In One |
|---|---|
| Capacity | 20m/min |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Power | 5.5kw |
| Weight | 7T |
| Material | DX51 |
|---|---|
| Thickness | 0.4-0.6mm |
| Capacity | 10m/min |
| Type | Square |
| Warranty | 1 Year |
| Usage | Gutter |
|---|---|
| Profile | Custom |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Size | 4'' 5'' 6'' |
| Weight` | 2T |
| Material | DX51 52 53 |
|---|---|
| Type | Half Round |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Length | 11m |
| Weight | 5T |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |