| Standard | CE |
|---|---|
| Function | Two Deck |
| Speed | 8-10m/min |
| Warranty | Whole Life |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Feature | 2 Type |
|---|---|
| Life Time | 15 Years Above |
| Warranty | 2 Years |
| Certificate | ISO&CE |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Type | Double Layer Roll Forming Machine |
|---|---|
| Usage | Roof |
| Material | PPGI GI |
| Name | Double Layer Forming Machine |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Type | Double Layer Roll Forming Machine |
|---|---|
| Usage | Roof |
| Material | PPGI GI |
| Name | Double Layer Forming Machine |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Type | Double Layer Roll Forming Machine |
|---|---|
| Usage | Roof |
| Material | PPGI GI |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Transmission | Gear Box Or Chain Driving |
|---|---|
| Shaft Dia | 70 |
| Market | Germany |
| Roller | 45# Steel |
| Capacity | 15m/min |
| Color | Blue |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Roller Material | 45# Steel, Hard Chorme |
| Speed | Up 9m/min, Down 2m/min |
| Thickness Of The Material | 0.3-0.6mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |