| Material | PPGI GI |
|---|---|
| Thickness | 0.8-1.2mm |
| Warranty | 12 Month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Color | Blue |
|---|---|
| Type | Glazed Tile Roof Sheet |
| Control System | PLC Control |
| Raw Material Width | 1250mm |
| Raw Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Usage | Roof |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Weight | 5.6T |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | Roof |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Weight | 6.6T |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | Roof |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Weight | 6.6T |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | Roof And Wall |
|---|---|
| Material | PPGI, GI |
| Operation | Need 1 Person |
| Capacity | 2-10m/min |
| Weight | 6T |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Certificate | CE ISO |
|---|---|
| Material | PPGI GI |
| Thickness | 0.3-0.8mm |
| Shaft | 70-90mm |
| Warranty | Whole Life |
| Color | Blue |
|---|---|
| Type | Full Automatic |
| Control System | PLC Control |
| Cutting Method | Hydraulic Cut |
| Per Month | 30 Sets |