| Suitable Market | Asia, European |
|---|---|
| Usage | Wall Panel |
| Capacity | 8-10m/min |
| Roller Station | 17 Rows |
| Material | Steel Plate, Galvanized |
| Usage | Wall Panel |
|---|---|
| Feature | Pre-cutting |
| Speed | 20m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Material | PPGI GI |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Color | Blue |
|---|---|
| Type | Full Automatic |
| PLC | EURA |
| Cutting Method | Hydraulic Cut |
| Raw Material Width | 400mm |
| Suitable Market | Asia, European |
|---|---|
| Usage | Wall Panel |
| Capacity | 8-10m/min |
| Roller Station | 17 Rows |
| Material | Steel Plate, Galvanized |
| Color | Blue |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Control System | PLC Control |
| Cutting Method | Hydraulic Cuting |
| Per Month | 30 Sets |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment. |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |