| Usage | Roof And Wall |
|---|---|
| Capacity | 15m/min |
| Power | 4+4kw |
| Weight | 5-6T |
| Length | 7-8M |
| Usage | Roof And Wall |
|---|---|
| Capacity | 15m/min |
| Power | 4+4kw |
| Weight | 5-6T |
| Length | 7-8M |
| Usage | Stud And Track |
|---|---|
| Capacity | 15-45m/min |
| Feature | Non Stop Cutting |
| Drive | Bearing |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Feature | 2 Type |
|---|---|
| Life Time | 15 Years Above |
| Warranty | 2 Years |
| Certificate | ISO&CE |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Roller Sations | Up 12 And Down 17 |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Transmission | Chain Transfer |
| Cutting Method | PLC Hydraulic Cut |
| Power | 4+4 Kw |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| MaterialType | PPGI/GI/Aluminum |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| MaterialWidth | 285mm |
| Roller Station | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching And Plating |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |