| Usage | Roof |
|---|---|
| Material | Painted Steel |
| Type | Cold Roll Forming |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Warranty | 1 Year |
| Material | PPGI GI AL |
|---|---|
| Width | 1000mm |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Usage | Shutter Door |
| Function | Anti Wind |
| Usage | Garage Door |
|---|---|
| Function | Anti Wind |
| Width | 6M |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Capacity | 9-10m/min |
| Material Thickness | 3mm |
|---|---|
| Speed | 10m/min |
| Punch | Included |
| Drive | Gear Box |
| Warranty | 1 Year Free |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Material | DX51 |
|---|---|
| Width | 333 |
| Life Time | 10 Years |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |