| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 10m/min |
| Color | Blue |
| Width | 1220mm |
| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 500mm |
| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 400mm |
| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.8mm |
| Speed | 30m/min |
| Color | Red |
| Width | 1220mm |
| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 1220mm |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Material | 1220mm |
| Roller Stations | 19Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching And Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm |
| Roller Stations | 10/13 Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching And Plating |