| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Material | GI |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Capacity | 40m/min |
| Profile | Custom |
| Feature | Track Cutting |
| Color | Blue |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Control System | PLC Control |
| Cutting Method | Hydraulic Cut |
| Per Month | 30 Sets |
| Color | Blue |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Control System | PLC Control |
| Cutting System | Hydraulic Cut |
| Per Month | 20 Sets |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Material | GI |
|---|---|
| Thickness | 1.2-1.5mm |
| Usage | Floor Deck |
| Capacity | 8-10m/min |
| Power | 11+11kw |
| Speed | 20m/min |
|---|---|
| Length | 12 Or More M |
| Power | 4+4KW |
| Thickness | 0.6mm Or Customized |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |