| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.8mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 166mm |
| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.8mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 166mm |
| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 500mm |
| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 400mm |
| Tolerance | +- 1.5 Mm |
|---|---|
| Productivity | 15 M/min |
| Cutting Blade | Cr12 Mould Steel With Quenched Treatment |
| Condition | New |
| Diametre Of Roller | 70mm |
| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.8mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 165mm |
| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 500mm |
| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 400mm |
| Material | GI/PPGI |
|---|---|
| Thickness | 0.45-0.55mm |
| Capacity | 40m/min |
| Name | Double Out PPGI 0.55mm Cold Roll Forming Machine |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box. |
| Material | Galvanized Steel, Cold Steel |
|---|---|
| Thickness | 0.5-0.9mm |
| Capacity | 25m/min |
| Name | 175mm Shaft Bearing Steel Cold Stud Forming Machine 380v 50hz 3 Phases |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |