| Color | Blue |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Control System | PLC Control |
| Cutting Method | Fly Saw Cutting |
| Speed | 8-10m/min |
| Color | Blue |
|---|---|
| Control System | PLC Control |
| Type | Automatic |
| Cutting Method | Hydraulic Cuting |
| Voltage | 380V, 50Hz, 3 Phase |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Color | Blue |
|---|---|
| Type | Glazed Tile Roof Sheet |
| Control System | PLC Control |
| Raw Material Width | 1250mm |
| Raw Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 20m/min |
|---|---|
| Length | 12 Or More M |
| Power | 4+4KW |
| Thickness | 0.6mm Or Customized |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Suitable Market | Asia, European |
|---|---|
| Usage | Wall Panel |
| Capacity | 8-10m/min |
| Roller Station | 17 Rows |
| Material | Steel Plate, Galvanized |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 Sets/Month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Material | Q235 |
|---|---|
| Speed | 20m/min |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Warranty | Life Time |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |