| Material | PPGi GI |
|---|---|
| Capacity | 2-10m/min |
| Machine Weight | 3.1T |
| Rollers | 45# Steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| Capacity | 2-4m/min |
| Machine Weight | 3.1T |
| Rollers | 45# Steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| Capacity | 0-6m/min |
| Machine Weight | 3.1T |
| Rollers | 45# Steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Material | PPGI GI |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Material | PPGI/GI |
|---|---|
| Speed | Max 15m/min |
| Machine Weight | 3.1T |
| Rollers | 45# Steel |
| Warranty | 12 Month |
| Usage | Roof |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Weight | 6.6T |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| Capacity | 2-10m/min |
| Machine Weight | 3.1T |
| Rollers | 45# Steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| Capacity | 2-10m/min |
| Machine Weight | 3.1T |
| Rollers | 45# Steel |
| Type | Roll Forming Machine |