| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 400mm |
| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 400mm |
| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 400mm |
| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 400mm |
| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 400mm |
| Cutting Blade Material | Cr 12 High Grade Steel |
|---|---|
| Feeding Width | 285mm Based On Differnet Profile |
| Roller Stations | 18 Roller Stations |
| Cutting Type | Hydraulic Cutting |
| Controlling System | PLC And Converter |
| Container | 40GP |
|---|---|
| Machine Speed | 10-15m/min |
| Roller Stations | 19 Roller Stations |
| Driven System | Chain Or Gear Box |
| Controlling System | PLC And Converter |
| Container | 40GP |
|---|---|
| Machine Speed | 10-15m/min |
| Roller Stations | 19 Roller Stations |
| Driven System | Chain Or Gear Box |
| Controlling System | PLC And Converter |
| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 333mm |
| Material | PPIG IG Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 15m/min |
| Color | Blue |
| Width | 400mm |